31 Мар 2008, 15:01

Переможниця конкурсу «Новітній інтелект України»

Переможниця конкурсу «Новітній інтелект України»

Оглядач тижневика «Українська столиця» перемогла у конкурсі «Новітній інтелект України».


Приємну новину про власне особисте досягнення повідомила сьогодні своїм колегам по роботі оглядач тижневика «Українська столиця» Ольга Косянчук. У суботу 29 березня з рук першої леді України Катерини Ющенко вона отримала нагороду та 2 тис. грн. призових за кращу дипломну роботу на гуманітарну тематику Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України», який уже вдруге проводився Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000».   


Ольга, яка є студенткою 5-го курсу Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та навчається на спеціальності українська мова та література, перемогла з роботою на тему: «Образи-персонажі античної міфології у творчості українських поетів XV-XVIII ст.».

Як розказала нам сьогодні Ольга, вона мріяла про перемогу, але не очікувала отримати саме перше місце. Цю перемогу вона присвятила своїм батькам, а також колегам з Київського Медіа Холдину, які, за її словами, своїм професіоналізмом та ставленням до життя підтримують її бажання до інтелектуального розвитку та перемог.

 

Зауважимо, що у 2007 році до Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» надійшла 1 тис. 608 робіт. Проводиться конкурс Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» з метою пошуку, підтримки та залучення талановитої молоді до активної наукової та суспільної діяльності. Тривав конкурс з 15 червня 2007 року по 15 січня 2008 року і проходив за підтримки Секретаріату Президента України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео