21 Апр 2008, 06:30

Партія регіонів почне випускати власну газету

Партія регіонів прийняла рішення про випуск власної газети "Время регионов"

Партія регіонів почне випускати власну газету

Ганна Герман з трибуни партійного форуму презентувала проект всеукраїнської газети під назвою «Час регіонів» («Время регионов»). Проект був одноголосно підтриманий делегатами з’їзду.

«Настав той час, коли найбільша партія в Україні мусить мати свою газету. Газету не тільки для членів нашої партії, а й для всіх громадян усіх регіонів, які хочуть брати активну участь у політичному та економічному житті нашої країни і спокійно аналізувати сучасний стан речей», — сказала, зокрема, Ганна Герман.

За її словами, газета виходитиме двома мовами. Її орієнтовна ціна 90 копійок за екземпляр, а гаслом видання будуть наступні слова: «Сильні регіони – міцна держава! Правда одна – везде и всегда».

«Я вважаю, що наші виборці й усі наші прихильники, сьогоднішні, і ті, що будуть завтра, — це люди активні, люди розумні, і ми повинні дати їм газету високого класу. Окремо в цій газеті ми присвятимо увагу зворотному зв’язку з читачем і будемо виділяти цілу шпальту для листів. Шпальта буде називатися «Глас народу». В одному номері будуть листи, а вже в наступному — відповіді на ці листи від керівників нашої партії», — додала вона.

Ганна Герман акцентувала увагу присутніх на те, що основними темами газети буде економіка, проблеми приватного бізнесу, прогнозування розвитку вільного ринку, перспективи малого та середнього бізнесу, тема поліпшення добробуту громадян України.

До проекту, як наголосила делегат з’їзду, буде залучено кращих журналістів, аналітиків, соціологів.

Поки що, як зазначила Г. Герман, газета виходитиме раз на тиждень на 12 шпальтах, але у майбутньому планується, що видання буде щоденним та, крім того, виходитиме із тижневим додатком.

«Ми закладаємо у проект можливість для кожного регіону видрукувати регіональні вкладки, щоб наблизитися до інтересів читача на місцевому рівні. Поки що ми пропонуємо наклад у 10 000 примірників, але за кілька місяців плануємо збільшити його до 1 млн. Це — дуже амбіційне завдання, але ми маємо мільйон наших членів партії, і наша газета має мати мільйонний наклад», — резюмувала вона.

Прес-служба Партії регіонів

Расскажите друзьям про новость

Новое видео