04 Дек 2008, 10:31

Пако Рабанн знявся у рекламі «АВК»

На провідних українських телеканалах стартував рекламний ролик шоколадних цукерок «Шедевр» від компанії «АВК». У ролику в якості головного героя задіяний всесвітньо відомий кутюр’є Пако Рабанн, який розробив раніше дизайн упаковки для цих цукерок

Пако Рабанн знявся у рекламі «АВК»

На провідних українських телеканалах стартував рекламний ролик шоколадних цукерок «Шедевр» від компанії «АВК». У ролику в якості головного героя задіяний всесвітньо відомий кутюр’є Пако Рабанн, який розробив раніше дизайн упаковки для цих цукерок.

 

«У процесі спільної роботи, ще рік тому, я відчув деяку схожість із співробітниками компанії «АВК», адже вони, як і я, прагнуть шукати нові підходи й неординарні рішення, — говорить великий кутюр’є та новатор Пако Рабанн. – У дизайні «Шедевру» я відобразив вдачу сучасної жінки, її внутрішню силу та красу. Тому отримуючи у подарок такі вишукані цукерки, кожна жінка отримує разом із ними й частину моєї душі».

 

Ключова ідея ролику – цукерки «Шедевр» це гарний та жіночний подарунок, вартий найяскравішої та особливої жінки. Це вже третій і заключний ролик у рекламній кампанії «АВК», яка стартувала у вересні цього року.

 

Основна комунікаційна мета рекламної кампанії «АВК» цього сезону – продовжити формування іміджу «АВК» як бренда «розкошів і мрій».

 

Компанія «АВК» є одним із найбільших виробників шоколадної продукції в Україні. Лідер національного ринку вагових шоколадних цукерок, а також желейно-жувальних кондитерських виробів. «АВК» експортує свою продукцію у понад 20 країн світу. До складу компанії входить п’ять кондитерських фабрик у мм. Дніпропетровськ, Донецьк, Мукачеве, Луганськ. Торгівельний оборот за підсумками 2007 року склав $260 млн.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео