15 Май 2008, 07:50

Оголошено конкурс на радіочастоти

На засіданні 14 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення оголосити конкурс на 135 вільних радіочастот.
 
Серед запропонованих мовникам каналів є як новопрораховані, так і ті, що вже виставлялися на попередній конкурс. Найпривабливішою для конкурсантів є FM-частота у місті Києві  93,8 (24 год/добу). Також в столиці мовникам пропонуватимуться для освоєння частоти 69,68 (4 год/добу) та 0, 873 (24 год/добу).
 
Нацрада ухвалила конкурсні умови, згідно з якими вимоги до програмної концепції конкурсантів мають бути такими: обсяг ведення передач українською мовою – 100%; обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%; обсяг музичних творів вітчизняних виконавців українською мовою – не менше 40% від загальнодобового мовлення; на одній території забороняється розповсюдження наземним ефірним способом однакових програм.
 
Конкурсні умови та перелік вільних каналів мовлення має бути офіційно оприлюднено до 20 червня 2008 року в газеті «Голос України» та на сайті Нацради.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео