21 Апр 2008, 10:40

«Оболонь» підтримуватиме вітчизняне кіно

АТ «Оболонь» оголошує про старт власного проекту «Підтримка вітчизняного кіно».

«Оболонь» підтримуватиме вітчизняне кіно

АТ «Оболонь» оголошує про старт власного проекту «Підтримка вітчизняного кіно». Перша ластівка – фільм «Богдан-Зиновій Хмельницький».

 

Про це на сьогоднішній прес-конференції в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа Консалтинг» заявив голова Ради акціонерів АТ «Оболонь» Сергій Блощаневич.

«Фільм знімали 7 років, і невідомо, скільки він міг би пролежати ще. Адже прокат без належної реклами – це не прокат. Ми долучилися на тому етапі, коли побачили, що справа загальмувалася. І фільм, якщо він зроблений, – повинен жити. Тому «Оболонь» виділила кошти на промоушн картини. Містом розвісимо білборди з анонсом фільму, на телебаченні демонструватиметься ролик. А 8 травня у кінотеатрі «Київ» відбудеться всеукраїнська  прокатна прем'єра», – повідомив голова Ради акціонерів АТ «Оболонь».

Таким чином АТ «Оболонь» привертатиме увагу до нашого, вітчизняного кіно, переконаний Сергій Блощаневич: «У нас є прекрасні традиції, закладені  Миколайчуком, Параджановим, Івановим. Тому ми повинні підняти славу сучасного українського кінематографа до того рівня, коли українське поетичне кіно знали у всьому світі. Це не просто слова, це реальність».

 

«Ми цінуємо унікальні  традиції та історичну спадщину України, тому активно долучаємося до кіновиробництва. Допомагатимемо знімати фільми, які потребують підтримки. Фільм «Богдан-Зиновій Хмельницький» ми видаємо на DVD. 150 тисяч ліцензійних дисків з прекрасним, якісним звуком «долбі» можна буде переглядати у себе вдома. Я впевнений, що цей фільм всім сподобається. Патріотизм – це любов до історії своєї держави, шанування наших предків», – сказав Сергій Блощаневич.

 

Наступним кроком великого проекту буде виробництво ліцензійних дисків української класики, таких як «Тіні забутих предків», «Камінний хрест», «Квітка на камені», «Вавілон ХХ», «Анничка»,  «Пропала грамота», – заявив голова Ради акціонерів АТ «Оболонь». – Але спочатку ми відреставруємо звук у цих стрічках, як це зробили в Росії. Там всю свою класику знову повернули в якісному варіанті для глядачів, подарувавши їй нове життя. Окрім цього, ми активно будемо долучатися до кінофестивалів, підтримуватимемо супровід українських фільмів, які номінуватимуться на різних кінофорумах і у нас в країні, і за кордоном».

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео