05 Ноя 2007, 14:04

Незалежна асоціація телерадіомовників узгодила склад Радіокомітету

Незалежна асоціація телерадіомовників узгодила склад Радіокомітету

1 жовтня Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) узгодила остаточний текст договору, згідно з яким буде створено цю організацію. Як повідомила «ТК» керівник програми маркетингових досліджень НАМ Віра Костенко, члени організації вже готові до підписання документа.

 

Організація складатиметься з самого комітету, до якого входитимуть перші особи компаній-засновників; технічного комітету, що займатиметься маркетинговими дослідженнями та дослідженням радіоаудиторії; та юридичного комітету, що складатиметься з представників кожної компанії – члена новоствореної організації.

 

До складу Радіокомітету увійдуть «Український медіахолдинг», «Київський медіахолдинг», група ТАВР («Русское радио», «ХІТ ФМ», «KISS FM») та «Наше радіо», а також рекламні агентства Publicis Groupe, ADV Group і Group M. За словами Віри Костенко, саме ці рекламні агентства були обрані тому, що вони є представниками великих світових холдингів. Виконавчим директором Радіокомітету має стати Катерина М’ясникова.

 

Основні напрямки діяльності організації – проведення досліджень радіоаудиторії та розроблення питань запровадження цифрового радіомовлення. «Буде проводитись аудит щодо запровадження цифрового радіомовлення в Європі та пошук шляхів до цифрового радіо в Україні», — зазначила Віра Костенко. За її словами, у 2009 році Радіокомітет проведе тендер на дослідження радіоаудиторії, а до того дослідженнями продовжить займатись TNS Ukraine.

 

«Майбутні члени радіокомітету вирішили, що на наступний рік ми не встигаємо провести ефективний, якісний тендер, який би задовільнив галузь. Тому ми вирішили підписувати додаткові договори з чинним оператором панелі TNS Ukraineі намагатись підвищити якість тих досліджень, які вже є», — пояснює пані Костенко.

 

Основна відмінність між Радіокомітетом та подібним до нього за структурою Індустріальним телевізійним комітетом полягає в тому, що ІТК має значно ширший спектр діяльності. «В нас управляючим партнером є НАМ, до складу якої входять «УМХ» та ТАВР, тому багато функцій – наприклад, робота над законодавством, проведення конференцій тощо, — належить саме до компетенції НАМ», — каже Віра Костенко.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео