15 Июн 2007, 13:17

Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії «Українському бізнес-каналу» та каналу «Спорт 3»

Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії «Українському бізнес-каналу» та каналу «Спорт 3»

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення  відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»).

«Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим,  18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин — зарубіжні.

Мотивація щодо перенесення слухання, за словами першого заступника голови Нацради Ігоря Куруса,  полягає в потребі дослідити програмне наповнення каналів «Спорт 1» та «Спорт 2» (обидва — ТОВ «Поверхность ТВ) щодо дотримання умов ліцензії. Також члені Нацради зацікавив інший вид діяльності ТОВ «Поверхность ТВ», а саме дистрибуція зарубіжних спортивних телеканалів «Milan Channel». Формулювання Нацради — «відкласти до з’ясування обставин».

Щодо телеканалу «UBC» («Український бізнес-канал»), основною мотивацією для відкладення рішення щодо видачі ліцензії телеканалу стала потреба вивчити діяльність інших каналів, що останнім часом отримали ліцензію Нацради у ніші бізнес-мовлення.

Як пояснив Ігор Курус,   «останнім часом ми видали п’ять ліцензій на ділове мовлення. В ефірі так сяк присутній лише один з них (Перший діловий, — «ТК»), який існує досить проблемно. Не хотілося б, щоб це був черговий канал-фантом».

Також пан Курус побажав представникам каналу «UBC»  зробити крок назустріч Нацраді, а саме щоб власники телеканали перестали з представниками Нацради. Він не вточнив, кого саме має на увазі, проте, як відомо, тривалу судову тяганину з Національною радою веде компанія «Астра-ТБ» — оператор телеканалу КРТ («Київська Русь»). Як уже повідомляла раніше «ТК», власником 5% «Українського бізнес-каналу» є генеральний директор КРТ Марина Творогова.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео