18 Апр 2008, 06:23

на «Сіті» стартує програма «Фан-хвиля 2012»

26 квітня у вечірньому праймі телеканалу «Сіті» стартує розважальний проект «Фан-хвиля 2012».

на «Сіті» стартує програма «Фан-хвиля 2012»

26 квітня у вечірньому праймі телеканалу «Сіті» стартує розважальний проект «Фан-хвиля 2012». 25-хвилинна розважальна програма виходитиме щосуботи із повтором уранці в неділю.
 
Вестиме «Фан-хвилю» Микола Грицюк. Над створенням програми також працюють оператор Олександр Запорощенко, режисер Олексій Даруга та арт-директор каналу «Сіті» Ірина Карпова.
 
«Це програма для вболівальників, про вболівальників і створена вболівальниками», — характеризує проект автор і головний редактор проекту Валерій Шершень, відомий за циклом телепрограм для вболівальників «12 гравець» на ICTV, «Наш футбол» на Першому національному і «Арсенальна» на ТРК «Київ».
 
За його словами, програма орієнтована на глядачів віком 14-35 років. У програмі розповідатимуть про життя футбольних фанатів, а також аналізуватимуть проблеми, пов’язані з цим рухом – наприклад, стосунки фанів із міліцією. Програма створюється за сприяння громадських організацій «Фан-клуб ФК Динамо» та «Молодіжний футбольний союз», які надають консультативну та організаційну допомогу.
 
Творці програми наголошують на відмінності проекту від класичних футбольних оглядів, адже він буде побудований у стилі «екшн» і фокусуватиметься на житті вболівальників, а не спортсменів. «Ми можемо стверджувати, що в нас уже є глядач, і якщо взяти статистику відвідування матчів на стадіонах за участю збірної України та столичних клубів «Динамо», «Арсенал», «Оболонь», «Княжа» і ЦСКА, можна виміряти навіть кількість нашої аудиторії. Тепер для нас головне – виправдати їхні сподівання та завоювати нові симпатії», — каже генпродюсер каналу Ольга Рудніченко. Вона сподівається, що програма приверне увагу рекламодавців і вийде на рентабельність протягом 6 місяців.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео