26 Мар 2008, 12:41

На Львівщині вийшов громадсько-політичний тижневик

У Старому Самборі вийшов перший номер нової незалежної районної газети «Прикарпатська ватра», повідомляє ЗІК. Це буде тижневик, який відображатиме думки громади, що далеко не завжди збігаються з поглядами влади та лідерів політичних партій.

 

Торік у жовтні районна рада відмовилася від своєї газети «Прикарпаття» через те, що вона не мала популярності серед читацької аудиторії, а депутати, поділившись на прихильників голови райради та голови РДА, не змогли звільнити редактора. Таке протистояння затягнулося і врешті-решт воно закінчилося повною ліквідацією видання.

 

Районна рада довго не була без своєї газети. Творчий журналістський колектив редакції районного радіо «Голос Прикарпаття» із січня 2008 року почав для ради випускати повноколірну газету з однойменною назвою «Голос Прикарпаття». Виходить вона двічі на тиждень на восьми сторінках і за дизайном та тематикою докорінно відрізняється від попередниці.

 

На сьогодні інформаційне поле Старосамбірщини досить насичене. Крім двох газет, тут працює проводове радіо, а незабаром в ефірі з’явиться радіо на FM–хвилях.Расскажите друзьям про новость

Новое видео