18 Сен 2007, 09:53

MTV запустить в Україні розважальні телеканали VH1, Nickelodeon та Paramount Comedy

MTV запустить в Україні розважальні телеканали VH1, Nickelodeon та Paramount Comedy

На прес-конференції MTV Ukraine, яка відбулася 17 вересня, генеральний директор телеканалу Євген Ступка, генеральний директор MTV Networks International Бавнет Синґх та віце-президент Horizon Capital (одна з компаній-засновників «MTV Україна») Петро Хархаліс розповіли про плани розвитку телеканалу та подробиці виробництва власних музичних і розважальних програм.

Програмне наповнення міститиме як міжнародні шоу (дубльовані українською мовою), так і передачі, що вироблятимуться в Україні.

З початку листопада на MTV Ukraine розпочнеться щотижневе реаліті-шоу «Зроблено»: «Протягом місяця герої програми робитимуть кроки назустріч власній мрії, займаючись із професіоналами в обраній галузі. Вони зміняться не тільки зсередини, але й зовні», – розповів Євген Ступка.

Також, за його словами, тривають зйомки 12-ти шоу-програм «Rock Україна». Це щоденне одногодинне шоу, яке розповідатиме про повсякденне життя вітчизняних музичних колективів, стартує в жовтні. Для першого сезону було обрано дванадцять гуртів, як знаних, так і поки що маловідомих широкому загалу. Трохи пізніше у планах каналу – створення програм, орієнтованих на пошук талантів. «Ми очікуємо і навіть потребуємо, щоб до нас зверталися молоді таланти з пропозицією своїх проектів», – зазначив Євген Ступка. 

Між тим, витрати на створення власного продукту каналом не розголошуються. Також серед програм українського виробництва – щоденні та розширені випуски (weekend edition) міжнародних та місцевих новин музики та шоу-бізнесу MTV News, які вестиме Ірена Карпа; «MTV день» – щоденне чотиригодинне шоу, що транслюватиме програми та музичні відеокліпи з підводками віджеїв; MTV Ukraine Top 20 – флагманське шоу, що складається з вітчизняних та міжнародних музичних кліпів, які презентуються одним із віджеїв «MTV-Україна». Остання програма підкреслюватиме зобов’язання телеканалу щодо показу музичних відеокліпів не на підставі плати за ротацію (розповсюдженої на наших теренах практики), а на підставі якості музичного та творчого продукту.

Що стосується фірмових шоу MTV, їх представлено у великій кількості: Beavis & Butthead, Pimp My Ride, Punk’d, MTV Unplugged та багато інших. Утім, представники каналу закцентували увагу на мультиплікаційному серіалі South Park – це анімаційне шоу компаній Emmy® та Peabody® про чотирьох брутальних хлопців – порушників спокою, які мешкають у дурнуватому містечку в Колорадо, США. Створили його Ґрей Паркер та Метт Стоун на основі власної мініатюри «Дух Різдва». Шоу відоме своїми швидкими та безжалісними відповідями на світові події. Мультсеріал повинен стати на зміну «Симпсонам» – серіалові, що транслюється на каналі М1 і є найрейтинговішим проектом каналу.


На питання, яку частку телеперегляду канал планує здобути найближчим часом, генеральний директор каналу відповів: «Я боюсь казати про цифри, адже не хочу виглядати нескромним». Також, за його словами, канал підписав угоди вже більш ніж із 50-ма найбільшими кабельними операторами України, найближчим часом канал планує зайняти 100% покриття. 

Петро Хархаліс (Peter Charchalis), віце-президент Horizon Capital, зазначив, що дуже багато рекламодавців бажають працювати з каналом: «MTV вплинуло на цілі покоління, і ми надзвичайно раді запустити українську версію найпотужнішого музичного та розважального бренду у світі. Ми вже зараз маємо дуже позитивні відгуки від рекламодавців, що вже працюють із нами, і є дуже багато охочих працювати з нами в майбутньому». 

Генеральний директор MTV Networks International Бавнет Сінґх зазначив, що MTV планує відкривати в Україні ще декілька телеканалів: «У наших планах – розвиток не лише телеканалу “MTV Україна”, але також інтерактивні продукти “MTV Україна”, інтернет-продукти, MTV-продукти для мобільних телефонів, також ми плануємо запустити інші розважальні телеканали, що входять у сім’ю MTV Networks, це VH1, Nickelodeon, Paramount Comedy тощо». 

MTV Networks International володіє такими мультимедійними розважальними брендами, як MTV: Music Television, VH1, Nickelodeon, TMF (The Music Factory), VIVA, Flux, Paramount Comedy та Game One, які дивляться у 442,9 мільйонах сімей у 169-ти країнах світу 28-ма мовами на 121-му локальному каналі телебачення, а також на 95-ти веб-сайтах. Різноманітні холдинги компанії також мають свої інтереси у телевізійних синдикатах, цифрових медіа, пресі, домашньому відео, радіо, звукозапису, ліцензуванні та мерчандайзингу, а також мають два підрозділи художніх фільмів: MTV Films та Nickelodeon Movies. MTV Networks є підрозділом компанії Viacom (NYSE: VIA).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео