30 Авг 2007, 08:26

«М’юзік Бокс Україна» отримав ліцензію

«М’юзік Бокс Україна» отримав ліцензію

Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення 29 серпня 2007 року видала ліцензію на супутникове мовлення телеканалу «М’юзік Бокс Україна» (ТОВ ««М’юзік Бокс Україна», м. Київ).

У представленні проекту каналу в Нацраді генеральний директор компанії Кирило Маслєнцин  зауважив, що ідеться про відкриття українського відділення каналу «MBOX» (Росія), який покриває із супутника понад 50 країн. Канал є музично-розважальним і, за словами пана Маслєнцина, має намір пропагувати українську музику в країнах мовлення, включаючи її у свої міжнародні ротації, а також готуватиме пізнавальні програми про українську музику для глядачів в Україні. Сума ліцензійного збору, яку сплатив ліцензіат, становить 63 630 грн. Сигнал буде транслюватися з супутника AMOS 2 у кодованому вигляді з метою обмеження трансляції ефіру поза межі України.

Як зазначено в програмній концепції, метою каналу є розповсюдження інформаційних та музично-розважальних програм. Передбачається, що в програмі каналу будуть ранковий блок «Ранок з «М’юзік Бокс Україна» (новини, музичні блоки, розважальні рубрики, інтерв’ю в студії); денний «День з «М’юзік Бокс Україна» («ефір загальнокультурної тематики» — інформація про події у місті, країні та світі; а також новини науки та освіти); «Вечір «М’юзік Бокс Україна» (інформаційно-розважальне мовлення – художні фільми-новели, музично-розважальні передачі, студійні шоу-програми «Супер-шоу»); «Ніч з «М’юзік Бокс Україна» (розважальне мовлення, що включатиме інтерактивне спілкування із фахівцями в галузі психології, медицини, педагогіки). Мова ведення ефіру: 75 % — українська; 25 % — інші.

За жанрами «М’юзік Бокс Україна» запропонує своїм глядачам такий телепродукт:

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні програми: музичні новини (новини вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу); fresh (новини про життя та кар’єру зірок). Розважальні та музичні програми: «Хіт-доріжка» (музика нон-стоп); «Хіт-парад «М’юзік Бокс» (кращі музичні твори); «Живий звук» (концерти зірок естради); «Дивлюсь, що хочу» (музичний інтерактив); «Нічний хіт» (музика).

На сьогоднішній день в сегменті музичного і музично-розважального мовлення, крім «М’юзік Бокс Україна», проліцензовано 8 каналів: М1, М2-Естрада, ENTERMusic, RU Music, OTV, MTV Ukraine, Star TV та BizTV.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео