21 Июл 2020, 09:53

METRO Україна відкрила 3 нові пункти роздільного збору вторинної сировини

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» розширила свою програму з роздільного збору відходів, відкривши три нові пункти прийому вторинної сировини на території торговельних центрів METRO в Полтаві, Миколаєві та Львові. 

Програму з роздільного збору відходів компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» започаткувала у 2018 році, відкривши за цей час у Києві, Харкові та Маріуполі 7 станцій прийому сировини, що має повторну ресурсну цінність. Базуючись на позитивних відгуках  суспільства, у липні 2020 р. компанія розширила проект ще на три міста – Полтаву, Миколаїв та Львів. 

«Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вірить у сталий розвиток нашого бізнесу та прагне впроваджувати проекти корпоративної соціальної відповідальності з прямим екологічним ефектом. Свою особливу увагу компанія приділяє саме практичній частині сфери охорони довкілля – відповідальному поводженню з відходами. – коментує Олена Вдовиченко, Комерційний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна». – У 2020 році компанія зробила декілька вагомих кроків у рамках нашої стратегії Waste Management – встановила контейнери для збору та передачі на благодійність одягу та підтримала ініціативу столичної влади, розмістивши у своїх київських ТЦ спеціальні бокси для збору використаних масок та рукавичок. Сьогодні я рада повідомити, що у найближчих планах METRO Україна є імплементація нового формату роздільного збору відходів у Одесі. Наша мета – нуль відходів!» – підсумовує Олена Вдовиченко. 

Формат контейнерів та номенклатура вторинної сировини залишилися незмінними. Компанія пропонує своїм клієнтам та усім охочим здавати макулатуру, ПЕТ пляшки, упаковку типу Тетра Пак, алюмінієві банки та скляні пляшки. Уся вторинна сировина, яку залишають у контейнерах, повністю переробляється та використовується для подальшого виробництва різних типів упаковки. Щодо формату станції роздільного збору – на території паркувальних майданчиків торговельних центрів METRO у Полтаві, Миколаєві та у одному із ТЦ у Львові (вул. Дж. Вашингтона, 8г) встановлено металеві контейнери, які вже встигли себе добре зарекомендувати у інших містах та відмінно пристосовані до зовнішніх погодних умов.

Таким чином, роздільний збір відходів для клієнтів МЕТRО відтепер діє у Києві, Харкові, Полтаві, Маріуполі, Миколаєві та Львові – загалом у 10 торговельних центрах. Варто зауважити, що окрім сервісу з роздільного збору вторинної сировини для клієнтів, у всіх торговельних центрах МЕТRО діє роздільний збір власних відходів. У кожному магазині встановлено як мінімум по 5 контейнерів для роздільного збору металу, макулатури, ПЕТ пляшки, скла та полімерів. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео