26 Июн 2008, 07:39

Медіахолдінг компартії

Комуністична партія планує створити свій медіахолдинг. Про це заявив народний депутат України Ігор Алексєєв у інтерв’ю інформаційному агентству «ІнтерМедіаКонсалтинг»

Медіахолдінг компартії

Комуністична партія планує створити свій медіахолдинг. Про це заявив народний депутат України Ігор Алексєєв у інтерв’ю інформаційному агентству «ІнтерМедіаКонсалтинг». За інформацією агентства, про необхідність створення холдингу сказав на з'їзді Комуністичної партії її голова Петро Симоненко.

«Рішення про необхідність створення медіахолдингу було прийняте ще 2005 року, коли ми вирішували, як діяти у ситуації, коли до влади прийшов Ющенко, — сказав пан Алексєєв. – Поки що це тільки благі наміри, оскільки утримання телеканалу коштує 20-30 мільйонів доларів на рік. Таких коштів у партії немає».

Водночас політик наголосив, що зараз, на його думку, успішно працюють видання «Коммунист», «Рабочая газета» та «Киевский вестник», за допомогою яких Компартія «пояснює свою позицію доволі великій кількості громадян».

«Ми також укладаємо угоди з обласними телерадіокомпаніями та регіональними телеканалами, що дозволяє нам бути присутніми на цих каналах принаймні двічі на тиждень, щоб мати можливість висловлювати свою позицію», — сказав Ігор Алексєєв. За його словами, така програма вже існує на одному з місцевих каналів у Криму, і планується в Івано-Франківську, Львові та Харкові.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео