04 Дек 2008, 07:31

«Медіа Інвест Груп» проведе реструктуризацію

«Медіа Інвест Груп» проведе реструктуризацію, відкриє нові інтернет-проекти та телеканал

«Медіа Інвест Груп» проведе реструктуризацію

Компанія «Медіа Інвест Груп» оголосила стратегічний план з реструктуризації медіахолдингу. Таку заяву сьогодні розповсюдила прес-служба холдингу.
 
Нова структура видавничого дому концентруватиметься навколо «основних» проектів – газети «Экономические известия», журналу «Эксперт Украина» та проекту «Статус». Крім того продовжиться випуск журналу LQ, «на базі якого в перспективі планується збудувати мережеве видання, що розповсюджуватиметься в різних країнах Європи», ідеться в повідомленні прес-служби.
 
Пріоритетом холдингу стане розвиток інтернет-напрямку, а також запуск інформаційно-аналітичного телеканалу, спрямованого на ту ж аудиторію, що й інші основні проекти холдингу. «Це дозволить говорити про перехід до мультимедійної моделі», — вважають у «Медіа Інвест Груп».
 
Також повідомляється про підготовку до продажу автомобільного журналу Driver.
 
Щодо передплатного агентства «Статус» у документі є уточнення – проект переводиться в «режим пасивної господарчої діяльності». При цьому всі зобов’язання ПА «Статус» буде виконувати внутрішня збутова структура холдингу. 
 
«Экономических известий» з 12 на 8 шпальт в релізі названо тимчасовим «на період економічної кризи». «Разом із тим, скорочення штату в газеті не плануються», — ідеться в тексті офіційного повідомлення прес-служби МІГ.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео