09 Сен 2008, 12:05

Лист Антикорупційної інформаційної служби

Антикорупційна інформаційна служба висловлює подяку усім громадським організаціям та комерційним установам, які активно беруть участь у соціально-корисній ініціативі

Лист Антикорупційної інформаційної служби

Завдяки допомозі Асоціації зовнішньої реклами про Антикорупційну інформаційну служба дізналися в регіонах.


Серед популярізаційних заходів, які втілює служба, є реклама в метро Києва та Харкова. Наразі готується чергова "хвиля", яка дійде до підземок протягом цього місяця. Також ми використовуємо щитову рекламу в декількох областях України та розповсюдження листівок у людних місцях. В останньому, наприклад, нам допомагали мережа супермаркетів "Мегамаркет" та торговельний центр Києва "Городок".

Що стосується щитової реклами, то тут неоціненну допомогу служба отримала від Асоціації зовнішньої реклами України та компанії "БігБорд". Так, компанія "БігБорд" за допомогою Асоціації надала 110 безкоштовних бігбордів у Кіровоградській, Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях. Завдяки цьому сотні мешканців згаданих регіонів не тільки дізналися про службу, а й скористалися нашими послугами. Подібна широкомасштабна акція була б неможлива без доброї волі Асоціації — наш бюджет не передбачає подібних витрат.

Антикорупційна інформаційна служба висловлює подяку усім громадським організаціям та комерційним установам, які активно беруть участь у нашій соціально-корисній ініціативі. Ми також запрошуємо до співробітництва будь-кого, хто хоче проявити свою громадську позицію. Як зв'язатися з нами  ви можете дізнатися у розділі "Про службу".

 

 

 


Антикорупційна інформаційна служба
 http://www.infokor.org/news11.htmРасскажите друзьям про новость

Новое видео