02 Июн 2009, 09:11

«Леополіс» зніме продовження «Кохання у великому місті»

Російська група компаній «Леополіс» планує зняти «Кохання у великому місті-2» — продовження картини, що станом на 1 червня зібрала найбільші касові збори в українських кінотеатрах. Про це повідомляє «Телекритика», з посиланням на співвласника та генерального продюсера «Леополіса» Лева Ніколау.

Сиквел стане одним з чотирьох проектів, які група компаній вироблятиме найближчим часом. Сценарій до нього, як і до першого фільму, напише українська студія «Квартал 95» на чолі з художнім керівником Володимиром Зеленським.

«Є багато прикладів того, що продовження збирає в прокаті більше, ніж початок. Згадаємо хоча б «Мадагаскар-1» та «Мадагаскар-2». Тому тепер ми щось обговорюємо», — пояснив Олександр Богуцький, генеральний директор телеканалу ICTV, який брав участь у фінансуванні «Кохання у великому місті» та забезпечував його медіапідтримку в Україні.

Нагадаємо, картина «Кохання у великому місті» вийшла в український прокат 5 березня 2009 року. Вона зібрала 18,328 млн грн (за даними компанії «Метрополітен Е.Р.А»), ставши найкасовішим проектом з початку року.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео