27 Авг 2020, 13:31

L’Oréal Україна розпочинає 4-ий сезон загальноосвітньої програми «Краса для всіх»

L’Oréal Україна спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення розпочинають 4-ий сезон загальноосвітньої програми «Краса для всіх», орієнтованої на жінок, постраждалих від домашнього насильства.

Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основам перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

Навчальний курс в рамках Програми «Краса для всіх» викладатимуть висококваліфіковані спеціалісти, практикуючі майстри у салонах краси, які пройшли спеціальне навчання по роботі з продукцією бренду MATRIX та мають необхідні презентаційні навички. Навчальний курс був спеціально розроблений для даного проекту. Курс гарантує, що всі учасниці отримають навички, необхідні для початку кар’єри у салонному бізнесі. З серпня 2020 року 30 учасниць проходитимуть навчання у 2 групах протягом 5 місяців у місті Києві. Програма передбачає 536 годин навчання! У грудні 2020 року учасниці приєнаются до команди з 5565 осіб, які в 2018 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу.

Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

Павло Замостьян, заступник представника UNFPA, фонду ООН у галузі народонаселення: «Економічна залежність від чоловіка та відсутність можливостей забезпечувати дітей та себе є однією з найбільш поширених причин, що зупиняють жінку від виходу із ситуації насильства. За нашими дослідженнями в Україні 1.1 млн жінок щорічно зазнають фізичного та сексуального насильства і 2/3 з них нікуди не звертаються по допомогу. Надаючи можливість жінці освоїти професію, яка може приносити стабільний дохід, ми фактично робимо її більш захищеною та впевненою у собі, даємо їй інструмент розірвати коло насильства».

Марк Савчук, генеральний директор ТОВ “Лореаль Україна”: «Ми реалізували перший сезон програми у 2017 році. За три роки існування програми в Україні 67 жінок опанували нову професію завдяки програмі «Краса для всіх». Більшість з них працюють у салонах краси, деякі навіть курують власним бізнесом. Це неймовірний результат! За період карантину та глобальної кризи, кількість звернень щодо домашнього насильства в Україні зросла майже вдвічі. Саме тому ми прагнемо не зупинятися й надалі та допомогти ще більшій кілкості жінок змінювати своє життя на краще.»

Расскажите друзьям про новость

Новое видео