23 Янв 2009, 13:10

KP Media запустить жіночий сайт

Вже у березні до інтернет-порталу bigmir)net, інтернет-видання Новинар, фінансового сайту Ricardo та UaSport, що входять до холдингу, може додатися ще один сайт – жіночий

KP Media запустить жіночий сайт

Медіахолиднг KP Media готує новий інтернет-проект, повідомляє «МедіаБізнес». Вже у березні до інтернет-порталу bigmir)net, інтернет-видання Новинар, фінансового сайту Ricardo та UaSport, що входять до холдингу, може додатися ще один сайт – жіночий. Одна з його робочих назв – i-vona.

Зараз над наповненням майбутнього проекту працює частина колективу закритих у грудні журналів «Пані» та «Вона». Майбутній проект курує Оксана Согор – еск-редактор журналу «Вона», а нині керівник жіночих видань і проектів KP Media.
 
За її словами, сайт буде мати російську та українську версії. Над його оновленням працюватиме сім людей. «Зараз ми готуємо матеріали для наповнення рубрик, – розповідає Оксана Согор. – Особливу увагу на ресурсі присвятимо дієті, також будуть розділи – психологія, краса, мода, зірки. Планується інтерактив із можливістю додавати улюблені рецепти».

З її слів, просування сайту буде відбуватися на інтернет-порталах холдингу.

KP Media видає англомовну газету Kyiv Post, тижневик «Корреспондент», сіті-гід «Афиша», жіночий журнал Pink, довідники Kyiv Business Directory,  журнали «Интерьер Магазин» і «Идеи Вашего Дома». Компанії також належать Інтернет-проекти BigMir.net, UkrBiz.net, Korrespondent.net, Afisha.ua, UASport.net, Pink.com.ua., Ricardo, Novynar.com.ua.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео