02 Июл 2009, 08:31

КМДА не виплачує зарплатню працівникам медіа

КМДА проігнорувала запит медіапрофспілки з приводу заборгованості із зарплат журналістам

КМДА не виплачує зарплатню працівникам медіа

КМДА проігнорувала запит медіапрофспілки з приводу заборгованості із зарплат журналістам, про це повідомляє прес-служба Київської незалежної медіапрофвспілки. 

Київська міська державна адміністрація уникла відповіді на запит медіа-профспілки про причини кількамісячних невиплат зарплат працівникам Київського медіахолдингу і про строки погашення заборгованостей. Відповідь (орфографію і стилістику збережено оригінальну) "Голові Комітету "Київській незалежній Медіа-профспілки"" прислала в.о. начальника Головного управління КМДА з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю Г.Матіко-Бубнова. Авторка обмежилася однією фразою по суті: "Відповідно до листа ДКП "ТРК "Київ" керівництво ніякого тиску на профспілку не здійснювало". 

Голова комітету Київської незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов вважає, що така відповідь продиктована зрозумілими міркуваннями: нічого по суті виплати заборгованостей журналістам КМДА сказати не може. "Чомусь посилаються тільки на ТРК "Київ", а мовчать про газети "Вечірній Київ" і "Хрещатик". А головний на ТРК "Київ" Дмитро Джангіров їздить скандалити на фестиваль "Великое русское слово" до Севастополя, але чомусь не скандалить у КМДА, вибиваючи борги по зарплаті".

 
Голова комітету КНМП готує новий запит. Він не виключає звернення до суду, оскільки така відповідь від КМДА є порушенням Конституції України і закону про інформацію. 

За даними КНМП, в усіх ЗМІ "Київського медіа-голдингу" існує п`ятимісячна заборгованість по зарплатах.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео