08 Сен 2021, 12:09

Катерина Венжик і Роман Судольський запускають онлайн-видання Speka

Як пише «Детектор медіа», редактори Катерина Венжик і Роман Судольський працюють над запуском онлайн-видання Speka про ІТ та підприємництво. В кінці вересня проєкт стартує у соцмережах та в форматі розсилки. Повноцінна онлайн-платформа запрацює в листопаді.

Засновники очікують, що значну частину контенту створюватимуть ІТ-фахівці та підприємці, яким видання пропонуватиме висловлюватись у певних рамках формату. Наразі видання шукає людей у свою команду.

На ринку небагато фахових журналістів, які знаються на ІТ, й усі вони переважно зайняті в інших проєктах. Тому ми хочемо брати талановитих молодих людей, зацікавлених у цій тематиці, з ґіківським мисленням, і навчати. Їм не обов’язково жити в Києві — можна працювати віддалено.
Катерина Венжик
співзасновниця онлайн-видання Speka

Співінвесторами видання, окрім Катерини та Романа, є компанії Roosh, NetPeak та ще кілька приватних інвесторів, імена яких не розголошують.

Роман Судольський працював в українських «Коммерсанте» та Forbes, у 2014—2015 рр. очолював AIN.ua. Катерина Венжик працювала редакторкою «Лиги», головною редакторкою «Контракти.UA», прессекретаркою в компанії «OTP Bank. Україна», шефредакторкою онлайн-видання «Дело.UA». У 2019—2021 роках була керівницею відділу нативного контенту Liga.net.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео