19 Дек 2007, 12:28

Канал «24» допоможе партнерам виготовити якісні новини

Канал «24» допоможе партнерам виготовити якісні новини

19 грудня генеральний директор телеканалу новин «24» Роман Андрейко презентував на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення концепцію створення міжрегіонального каналу мовлення.
 
За ідеєю, запропонованою паном Андейком, канал «24» підписує угоди з муніципальними каналами, пропонуючи їм спільне виготовлення новинних блоків. За словами керівника каналу, проблема з якісним наповненням каналу на місцевому рівні зараз на часі, тому канал «24» пропонує своїм регіональним партнерам не лише унікальну технологію виготовлення новин Virtual Private Network, а також повністю обладнаний цифровий ньюзрум (вартість комплекту – близько 150 тисяч доларів) та сучасний «одяг» для ефіру. Продукт виходитиме в ефірі як каналу «24», так і регіональних мовників.
 
Предметом переговорів із членами Нацради було визначення спільних програм як продукту власного виробництва. У ході дискусії з’ясували, що Закон України «Про телебачення і радіомовлення» дозволяє враховувати такий спільно виготовлений продукт як продукт власного виробництва телекомпанії.
 
За словами члена Національної ради Віктора Понеділка, це унікальний випадок, коли телевізійні мережі розвиваються за ініціативою «знизу». За словами Романа Андрійка, «створення міжрегіональної мережі мовлення – це єдина можливість для каналу «24» розвиватись».
 
Канал «24» вже має партнерів – муніципальні телеканали Львова і Запоріжжя. До кінця 2008 року планують співпрацювати із щонайменше десятьма телекомпаніями.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео