12 Июн 2007, 12:30

Ющенко просить Януковича поновити трансляції Українського радіо

Президент України Віктор Ющенко просить Прем’єр-міністра вжити відповідних заходів для поновлення трансляції програм Українського радіо на середніх хвилях і поінформувати про їх результати.

«При зростанні тарифів на трансляцію майже в 1,3 раза обсяги фінансування Українського радіо скоротилися на чверть. У результаті очікується відносне скорочення обсягів поширення програм радіокомпанії на 40 відсотків», — йдеться в листі Глави держави до Прем’єр-міністра Януковича.

Як зазначає Президент України, вже в березні через скорочення бюджетних асигнувань на трансляцію програм припинено мовлення Українського радіо на середніх хвилях у деяких областях України, передусім у прикордонних, гірських регіонах, а також АР Крим, про що свідчать звернення обласних державних адміністрацій, громадських організацій та радіослухачів.

Крім того, переконаний Ющенко, така перспектива неминуче призведе до перерозподілу частотних присвоєнь на міжнародному рівні та втрати нашою державою не лише радіочастотного ресурсу, а й можливості налагодити цифрове мовлення у цьому діапазоні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео