27 Дек 2019, 07:32

Jacobs пропонує зігріти перехожих кавою за допомогою AR-масок

Jacobs запустив теплу новорічну кампанію: бренд пропонує зігріти перехожих кавою за допомогою AR-масок в Instagram і Facebook.  

Чим більше діджиталізується наше спілкування, тим більше цінуються емоції, які несе особистий досвід. Фіджитал – це поєднання найкращого із світів онлайн та офлайн. Цієї зими Jacobs допомагає відчути тепло свят – надихає ділитись святковими побажаннями онлайн і зігрівати інших аромоксамитовою кавою офлайн.

Приміряти AR-маски Святкове перевтіленняСвятковий мейкапJacobs КоронаНоворічна атмосфераМагічна чашка можна у Instagram і Facebook, а пригоститись кавою у Києві та Львові із інсталяцій у вигляді святкових чашок Jacobs. 

Щоб зігріти кавою потрібно зробити публікацію зі масками в Instagram чи Facebook, поставити хештег #зігрійсвята і згадку офіційного профіля @Jacobs. Умови прості: одна публікація – одна чашка кави у Києві та Львові. 

Людина, якій пощастить отримати каву, матиме шанс побачити на екрані Чашки Instagram сторі від того, хто її пригостив.

Зі святковими AR-масками легко привітати близьких і знайомих зі святами. Маски доступні всім підписникам офіційної сторінки Jacobs в Instagram і Facebook. Знайти їх можна у камері соціальної мережі після того, як підписалися на сторінку. Або за прямими лінками: Святкове перевтіленняСвятковий мейкапJacobs КоронаНоворічна атмосфераМагічна чашка. Але це іще не все – протягом свят Jacobs публікуватиме нові маски у Instagram, тож слідкуйте за оновленнями.

Пригостити кавою, поділитися святковим настроєм і радістю й насолодитися смаком аромоксамитової кави можна буде до кінця різдвяних свят, 13 січня, у Києві біля Ocean Plaza та у Львові на площі Ринок.

Деталі теплої акції на сайті jacobsxmas.com.ua. 

Фіджитал-кампанію створили команда Jacobs та Be–it Agency у партнерстві з FORMA Decor, Skywell Software та LookinAR. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео