30 Май 2007, 12:28

«Інтер» звільнив всю кіноредакцію і групу анонсів

«Інтер» звільнив всю кіноредакцію і групу анонсів

На «Інтері» звільнено низку працівників: весь колектив кіноредакції та групи анонсів, декількох операторів та  частину програмної служби. Про це «Телекритиці» стало відомо з джерел на каналі.

Зокрема, звільнено керівника групи кіно Катерину Шандибіну, режисерів Руслана Красного, Валерія Колесникова та Світлану Бойко, редактора Тетяну Василяку. Після виходу з декретної відпустки, за словами джерела, буде звільнена старший редактор Оксана Руденко.

Про майбутнє скорочення працівникам повідомили 7 травня, мотивувавши це рішення новим штатним розкладом. Їм, як і
працівникам інформаційно-аналітичної служби, запропонували або звільнитись за згодою сторін, або працювати до 1 серпня і бути звільненими за статтею. Раніше, за словами джерела «ТК», в розмовах з колективом кіноредакції представники топ-менеджменту обіцяли, що скорочень не буде, але частину працівників переведуть на інші канали медіагрупи «Інтера».

У відділі кадрів «Інтера» коментувати причини скорочення відмовились.

Як уже повідомляла «ТК», 5 травня у складі правління і наглядової ради АТЗТ «УНТК» (оператор каналу «Інтер») відбулися зміни. До правління було введено нового фіндиректора Віктора Павленка, а на пост голови наглядової ради повернувся мажоритарний акціонер «УНТК» Валерій Хорошковський. Нагадаємо, він покинув цей пост 11 грудня 2006 року у звязку з призначенням на посаду Першого заступника Секретаря Ради Національної безпеки і оборони України. 16 травня Президент України Віктор Ющенко звільнив Валерія Хорошковського з посади в РНБОУ за його власним бажанням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео