26 Янв 2009, 09:24

«Інтер» дав офіційну відповідь на на заяву прес-служби Кабміну

23 січня телеканал "Інтер" та U.A. Inter Media Group, доскладу якої він входить, прокоментували лист прес-служби Кабінету Міністрів України

«Інтер» дав офіційну відповідь на на заяву прес-служби Кабміну

23 січня телеканал "Інтер" та U.A. Inter Media Group, доскладу якої він входить, прокоментували лист прес-служби Кабінету Міністрів України, який містив відмову Юлії Тимошенко приймати участь у программі "Свобода на Інтері". Наводимо текст відповіді без змін:
 
Офіційна відповідь телеканалу «Інтер» на заяву прес-служби Кабінету Міністрів України

АТЗТ «Українська незалежна ТВ-корпорація» (загальнонаціональний телеканал «Інтер») повідомляє, що відповідно до реєстру акціонерів, Дмитро Фірташ не є акціонером компанії.

Акціонерами АТЗТ «УНТК»  є ТОВ «Український медіа-проект», якому належить 61% акцій телеканалу, ВАТ «Первый канал» — 29%, ТОВ «Пегас Телебачення» — 10%.
Телеканал «Інтер» є прибутковою телевізійною компанією і протягом 12 років — одним із найбільших платників податків в Україні, та існує на доходи, отримані з продажу телевізійної реклами.

Телеканал вважає недопустимими намагання органу виконавчої влади втручатися у його інформаційну політику, а також давати оцінку діяльності журналістів та творчого колективу.
Чесність, об’єктивність та незаангажованість є основними принципами висвітлення подій телеканалом «Інтер».

Телеканал «Інтер» просить утриматись прес-службу Кабінету міністрів України від необґрунтованих коментарів на адресу телеканалу та не перебирати на себе функції органів слідства, прокуратури та судової влади.

 

Офіційна відповідь U.A. Inter Media Group

 

 
U.A. Inter Media Group, до складу якої входить телеканал «Інтер», занепокоєна заявою прес-служби Кабінету Міністрів України.

У заяві викладено викривлені дані щодо акціонерів групи.

Структура власності U.A. Inter Media Group є прозорою і неодноразово розкривалась у ЗМІ. Кінцевим власником групи є Валерій Хорошковський.

Сам факт того, що прес-служба органу виконавчої влади ставить під сумнів фінансові джерела каналу, з точки зору державної етики є неприпустимим.

Однією з основних засад діяльності U.A. Inter Media Group є невтручання у діяльність журналістів та творчих команд телеканалів і повне та об’єктивне висвітлення подій, які відбуваються навколо.

U.A. Inter Media Group, що є однією з найбільших медіагруп у Східній Європі, стурбована  намаганням втрутитись у її діяльність шляхом оприлюднення органом державної влади неправдивих відомостей та своїх оціночних суджень.
U.A. Inter Media Group залишає за собою право звернутися до суду за компенсацією збитків, яких вона може зазнати внаслідок необґрунтованих заяв Кабінету Міністрів України.

Телеканал “Інтер” – загальноукраїнський канал. В ефірі з жовтня 1996 р. Технічне покриття в панелі  GFK – 99%. Входить в медіагрупу “Інтер” разом з телеканалами НТН, К1, К2, “Ентер”, “Ентер-Фільм”, “Мегаспорт”. Середньодобова частка аудиторії “18+” за 2008 рік становить 21,02% (міста 50тис.+). Голова правління – Сергій Созановський; генеральний продюсер – Ганна Безлюдна. . www.inter.ua

 
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео