16 Сен 2008, 07:08

«Хрещатик» опублікував інтерв’ю Прем’єр-міністра Чеської республіки

У сьогоднішньому номері газети «Хрещатик» (Київський Медіа Холдинг) опубліковано ексклюзивне інтерв’ю Прем’єр-міністра Чеської республіки Мірека Тополанека. Сьогодні ж розпочинається офіційний візит до України очільника уряду Чехії

«Хрещатик» опублікував інтерв’ю Прем’єр-міністра Чеської республіки

У сьогоднішньому номері газети «Хрещатик» (Київський Медіа Холдинг) опубліковано ексклюзивне інтерв’ю Прем’єр-міністра Чеської республіки Мірека Тополанека. Сьогодні ж розпочинається офіційний візит до України очільника уряду Чехії.

В інтерв’ю «Хрещатику» пан Тополанек розповів про значення для Чехії Російсько-Грузинського конфлікту та визнання Російською Федерацією незалежності Абхазії та Південної Осетії. Відповів на запитання про те, хто є для нього головним партнером з боку української держави: Ющенко чи Тимошенко. Розповів про ефективність парламентської форми правління у Чеській Республіці, напрямки економічної співпраці між Чехією та Україною та ін.

Повна версія інтерв’ю: http://kreschatic.kiev.ua/ua/3382/art/1221503213.html

День початку візиту Прем’єр-Міністра Чеської республіки до України може стати днем припинення існування демократичної коаліції у Верховній Раді.

Сьогодні о 10:00 телеканал «Київ» (Київський Медіа Холдинг) розпочинає телемарафон, присвячений цій події. До студії столичного каналу запрошені відомі політологи та політики, які коментуватимуть події у прямому ефірі. У кулуарах Верховної Ради встановлено камери.

Телеканал «Київ» вчергове найоперативніше серед українських каналів відреагував на зміну політичної ситуації в країні. Два тижні тому він був першим телеканалом, який провів телемарафон, присвячений початку парламентської кризи. Тоді, 3 вересня, він тривав 11 годин, став головною подією дня в українському телевізійному просторі, і узяв рейтинговий рекорд – пряма трансляція прес-конференції Київського міського голови Леоніда Черновецького узяла частку на пікові у 26,27%.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео