09 Апр 2020, 14:27

Happy Monday запустив безкоштовні онлайн консультації для тих, хто втратив роботу

Кар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday оголошує про запуск соціального проєкту «Антикризова кар’єрна допомога», щоб допомогти всім, хто втратив роботу, отримати індивідуальну кар’єрну консультацію.

Багато людей зараз опинилися у важкій ситуації: їх поставили перед фактом скорочень, звільнень, неоплачуваних відпусток. До такого розвитку подій не був готовий майже ніхто.

Тому у Happy Monday вирішили запустити соціальний проєкт «Антикризова кар’єрна допомога» — платформу, де ті, хто потребує термінової підтримки та поради, зможуть отримати персональну консультацію кар’єрного експерта. До участі в проєкті вже долучилися 45 рекрутерів, ейчарів та кар’єрних консультантів. 

Як працює платформа:

  • Людина обирає консультанта з переліку або натискає кнопку «Мені пощастить», якщо не знає, до кого саме хоче звернутися.
  • Заявка обов’язково має містити мотиваційний лист, бо саме на його підставі консультанти обиратимуть, кого вони хочуть проконсультувати, а кому за браком часу будуть вимушені відмовити.
  • Заявки першої хвилі приймаються до 15:00 9 квітня.
  • 10 квітня консультанти повідомлять про своє рішення і почнуть узгоджувати дату і час з кожним бажаючим.
  • Тривалість однієї консультації — 30 хвилин.

Це перший пілотний запуск проєкту, тому він досить обмежений у часі. Наразі збираються заявки на консультації, які пройдуть з 10 по 19 квітня. Щотижня Happy Monday буде оновлювати доступні консультації на наступний період.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео