31 Окт 2018, 11:04

GreenPR Ukraine змінила назву на Zeleni.Agency.

Українська незалежна PR-агенція GreenPR змінила назву для уникнення асоціацій із однойменною російською агенцією, що спеціалізується на SMM-послугах. PR-агенція GreenPR заснована у 2012 році. За шість років зі стартапу компанія виросла в одне із найбільш ефективних агентств країни. Подібний статус підтверджено у тому числі й рейтингом Effie Awards Ukraine.

«Агентство вибирають у першу чергу за професійну репутацію. Зміна назви підкреслить це. Так я заявляю, що несу персональну відповідальність перед клієнтами за результати роботи всієї команди. Ми продовжимо впроваджувати креативні та сміливі комунікаційні рішення. Плануємо збільшити клієнтський список за рахунок оновлення агенства. Серед найближчих наших цілей — проведення комунікаційних кампаній для агросектору, енергозберігання та медицини», — говорить засновник і директор PR-агенції Артем Зелений.

Zeleni.Agency – українське незалежне агентство, яке розробляє та втілює комунікаційні кампанії у нових та традиційних медіа. Команда агентства має понад 10 років досвіду маркетингових комунікацій у сферах медицини, агросектору, телекому, авто, ритейлу, FMCG, фінансів, шоу-бізнесу, медіа, інформаційних технологій на ринках В2С і В2В. 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео