25 Фев 2008, 09:19

Головою НМПУ став Роман Скрипін

Головою НМПУ став Роман Скрипін

Романа Скрипіна обрано головою Незалежної медіа-профспілки України. За його обрання проголосував 31 із 57 делегатів ІІ етапу з’їзду НМПУ, який пройшов у київському Будинку вчених 23 лютого.

 
Роман Скрипін був єдиним претендентом на пост голови НМПУ. Сергій Гузь, якого висунули на цей пост збори Київської незалежної медіа-профспілки 9 лютого, узяв самовідвід. Відмовився балотуватись на пост голови НМПУ і Єгор Соболєв, якого висували присутні на з’їзді.
 
Під час обговорення кандидатури Романа Скрипіна частина делегатів висловилась за переобрання Сергія Гузя, як людини, що має досвід роботи з регіональними осередками. Голова НМПУ зазначив, що продовжуватиме роботу з регіонами на посаді першого заступника голови профспілки. Він закликав обрати Романа Скрипіна «фронтменом» профспілки, оскільки, за власним зізнанням, «не є публічною людиною».

За словами Романа Скрипіна, зараз він займається розробкою концепції нового телеканалу. Відповідаючи на запитання делегатів з’їзду, Роман Скрипін зазначив, що, на його думку, Медіа-профспілка не має брати ґранти на свою діяльність і повинна мати постійно діючий виконавчий орган.

Делегати з'їзду проголосували за обрання Сергія Гузя першим заступником голови НМПУ, а Олександра Зінченка – заступником.

До комітету НМПУ обрано Миколу Фельдмана, Єгора Соболєва, Сергія Штурхецького, Тетяну Якубович, Кирила Булкіна, Михайлину Скорик, Олександра Тарасова і Наталію Возович. Головою ревізійною комісію обраний Олександр Харченко, членами – Олександр Кривенко та Юрій Шеляженко.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео