11 Авг 2009, 08:49

Газету «Кримська світлиця» профінансує УРП «Собор»

Газету «Кримська світлиця» профінансує УРП «Собор». Про це повідомляє «Телекритика» з посиланням на головного редактора громадсько-політичного та літературного видання Віктора Качулу.

7 серпня вперше за сімнадцять років єдиний у Кримськії автономії україномовний тижневик не вийшов у друк. Друкарня відмовилася приймати черговий номер до типографії через чотиримісячну заборгованість. За словами Качули, ця сума складає понад 60 тисяч гривень. Міністерство культури та туризму України, яке до цього часу фінансувало газету, припинило надавати кошти з квітня цього року.

Наступне число «Кримської світлиці» потрапить до читачів із запізненням на кілька днів. Друк газати профінансували представники  кримського осередку Української республіканської партії «Собор». Як повідомив Качула, нині редакція продовжує роботу, сподіваючись, що протягом тижня фінансову ситуацію буде вирішено завдяки підтримці офіційного Києва.

Наклад «Кримської  світлиці» становить три тисячі примірників. Газета виходить у Сімферополі і розповсюджується  на території всієї України, а також в Українській діаспорі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео