07 Дек 2021, 17:28

Функція «Let it snow» повертається до програми Apple Store

Це пора року, коли куди не повернеш голову, всюди можна побачити щось святкове. Зрештою, після довгого року, а останні два здавалися довшими, ніж будь-коли, це приємний маленький ласий шматочок, який додасть трохи бадьорості в наші дні.

Apple представила Пасхальне яйце (Easter egg) в 2017 році в додатку Apple Store для iOS, і цього року воно повертається, щоб додати трохи зимового духу, коли користувачі роблять покупки у додатку.

Користувачі можуть отримати це маленьке задоволення, ввівши «let it snow» у рядок пошуку програми Apple Store. Маленькі сніжинки почнуть падати, і, коли пристрій струшують, почнуть літати як у сніговій кулі.

Сніжинки залишаться, коли користувачі переміщатимуться різними сторінками в додатку, включаючи посібник Apple зі святковими подарунками та рекомендаціями щодо продуктів, особливо представляючи новий iPhone 13. На жаль, сніг не з’явиться на вебсайті Apple Store.

Більше святкового настрою приходить у вигляді нещодавно випущеної різдвяної реклами Apple, хвилюючого короткометражного фільму під назвою «Врятувати Саймона». Він був повністю знятий на iPhone 13 Pro.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео