21 Янв 2009, 13:06

FILM.UA збудує власну кіностудію

Одна з найбільших компаній, що займаються виробництвом телефільмів і серіалів для українських та російських каналів – FILM.UA Production - збирається виходити на східно-європейський ринок

FILM.UA збудує власну кіностудію

Одна з найбільших компаній, що займаються виробництвом телефільмів і серіалів для українських та російських каналів – FILM.UA Production —  збирається виходити на східно-європейський ринок. Про це  «МедіаБізнесу» заявив директор FILM.UA Production – Сергій Антонов.
«Ми думаємо про вихід на східно-європейський ринок, наприклад, Польщу, з пропозиціями спільного виробництва, – зауважив він. – Як тільки закінчимо будівництво власної кіностудії, ми поїдемо по світових кіновиробниках із пропозицією виробляти кіно тут, як це відбувається в Чехії чи Болгарії».

Орієнтовна дата закінчення будівництва кіностудії – 2010 рік. Зараз на її території діє п’ять павільйонів (два — по 850 м2, два — по 950 м2 і один – 200 м2). За два роки планується добудувати ще два площею 1,2 тис. метрів і два-три павільйони, площею від 1 тис. до 3 тис. метрів із висотою стелі – 18 метрів і всіма технологічними можливостями для великого кіно.  

Сергій Антонов переконаний орієнтація на східно-європейський ринок може стати виграшною. «У нас порівняно з Польщею виробництво майже наполовину дешевше, починаючи від техніки і, закінчуючи людським ресурсом», – вважає Антонов.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео