17 Июл 2020, 15:34

Фармак розповів про стерильність на виробництві за допомогою анімації

«Фармак» випустив ролик, в якому розповів про забезпечення стерильності за стандартами GMP на всіх етапах виробництва. Компанія зазначає, що всі виробничі процеси автоматизовані і виключають прямий контакт людини з ліками. До виробництва стерильних лікарських засобів пред’являються особливі вимоги, щоб звести до мінімуму ризик контамінації мікроорганізмами, частками і пірогенами. Весь персонал на виробництві працює в спеціальній спеціальній стерильній одязі і прямий контакт людини з виробничими лініями зведений до нуля.
Всі працівники, які задіяні у процесі виробництва потрапляють у коридори цехів через спеціальні роздягальні, де вони залишають свій одяг та вдягають виробничий. Всі етапи підготовки до роботи працівників проілюстровані в анімаційному ролику.

Персонал потрапляє у приміщення через спеціальний персональний шлюз, де перевдягається у спеціальний одяг відповідно до кожного приміщення та класу чистоти. Виробничі лінії поділені на блоки із відповідними класами чистоти – А, В, C, D. У асептичному виробництві у класі чистоти А – перебування людини заборонено. Працівники, що працюють у класі чистоти В, вдягнені у спеціальний захисний костюм і не мають відкритих частин тіла. Увесь персонал, який працює у класі чистоти В проходить спеціальне навчання з питань мікробіології.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео