30 Окт 2020, 15:15
PR

Facebook запускає інформаційну кампанію щодо вакцинації проти грипу

31 жовтня Facebook запускає на платформі нову інформаційну кампанію щодо вакцинації проти грипу. В Україні, а також в інших країнах Європи користувачі бачитимуть повідомлення, які перенаправлятимуть на сторінку з інформацією про вакцинацію проти грипу, включно з даними про найближче місце, де можна зробити щеплення. Нагадування та ресурси про вакцинацію проти грипу від органів охорони здоров’я, які будуть доступні для поширення, Facebook розміщуватиме у стрічці новин та в інформаційному центрі про коронавірус COVID-19.

Крім того, компанія представила нову глобальну політику, яка забороняє рекламу, що закликає людей утриматися від вакцинації. Це розширення правил Facebook, що вже не дозволяли розміщення недостовірних повідомлень про вакцини, перевірених і підтверджених провідними світовими організаціями охорони здоров’я. Відтепер, якщо реклама наполегливо не рекомендує комусь робити вакцину, Facebook її відхилить.

У багатьох частинах світу Facebook співпрацює з глобальними організаціями охорони здоров’я, включно з ВООЗ та ЮНІСЕФ, над розробкою кампаній щодо підвищення рівня імунізації.

Дізнатися більше про підтримку Facebook зусиль експертів з питань охорони здоров’я щодо вакцинації можна за посиланням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео