31 Мар 2009, 10:23

Erste Group посилює своє Правління

Йоханнес Леобахер призначений членом Правління, відповідальним за Корпоративний бізнес та інвестиційний банкінг

Erste Group посилює своє Правління

30 березня 2009 року, на зустрічі Спостережної Ради Erste Group Bank AG, Йоханнес Леобахер (Johannes Leobacher) призначений членом Правління Erste Group. Починаючи з 1 квітня 2009 року він буде відповідати за Корпоративний бізнес та інвестиційний банкінг Групи.

Йоханнес Леобахер замінить на посаді Франца Хохштрассера (Franz Hochstrasser), який тимчасово відповідав за Корпоративний бізнес та інвестиційний банкінг з червня 2008 року.

 
Йоханнес Леобахер (44, одружений) народився в Зальцбургу. Маючи економічну освіту, він приєднався до GiroCredit в1990, і банк згодом ввійшов до Erste Group. З того часу пан Леобахер займав управлінські позиції в казначействі та підрозділі управління цінними паперами і корпоративними фінансами, спеціалізуючись на фінансовому консалтингу, злиттях та поглинаннях і реструктуризації кредитних портфелів. Очолюючи підрозділ ринків капіталу Групи протягом 10 років, він завоював хорошу репутацію, створивши одну з найефективніших в Європі команд, що працює на ринках капіталу. В результаті пан Леобахер не лише має достатній досвід для успішного виконання нових обов’язків, але і достеменно знає всі бізнес процеси Erste Group, що матиме позитивний вплив на розвиток бізнес напрямку, який він очолить.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео