06 Мар 2009, 14:31

Endemol створить власний підрозділ в Україні

Endemol планує створити власний підрозділ в Україні або працювати з українськими продакшнами для виробництва розважальних проектів

Endemol створить власний підрозділ в Україні

Endemol планує створити власний підрозділ в Україні або працювати з українськими продакшнами для виробництва розважальних проектів. Про це повідомляє "Телекритика", яка цитує Марину Вільямс, генерального директора компанії у країнах, що розвиваються.

 

Нагадаємо, Марина Вільямс, у минулому – віце-президент Central European Media Enterprises, із січня 2009 року перейшла працювати в Endemol, де займається питаннями виробництва контенту. Компанія Endemol, що належить італійській компанії Сильвіо Берлусконі Mediaset, має представництва й дочірні підприємства у 25 державах, зокрема Великій Британії, США, Франції, Мексиці, Іспанії, Росії, Італії, Німеччині, Бразилії, Польщі, Португалії, Індії тощо. Компанія є власником багатьох відомих міжнародних телеформатів. Переважно це розважальний продукт, але є також драми, теленовели й комедії.

 

«Наразі я придивляюся до того, як працювати з українським ринком: шукати партнера – компанію-виробника, чи створювати свою виробничу компанію. Адже на сьогодні для нас є три можливих види співпраці, – розказала Марина Вільямс у коментарі. – Перший – це ліцензування форматів. Але в цьому випадку наша діяльність обмежується лише тим, що ми продаємо ідею і пропонуємо своїх консультантів. Є й інша форма співпраці: приміром, у Росії в нас є окремий офіс Endemol Russia. Наразі я придивляюся до України. Звісно, ситуація цього року не найкраща, але з іншого боку – в нас є такі продукти, які за своїми бюджетами були б цікаві цьому ринку. Інший варіант – робота з новою виробничою структурою, або з декількома, вже наявними. Я поки визначаюся з цим питанням».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео