27 Май 2020, 11:54

«Добре портфоліо» поповнилось роботами студентів Креативної Практики

Нещодавно Креативна Практика випустила перший набір студентів зі свого пілотного курсу «Основи дизайну». В межах навчання студентам було запропоновано виконати завдання для соціальних ініціатив від Фундації Дарини Жолдак та Klitschko Foundation в межах ініціативи дизайн-волонтерства «Добре портфоліо».

Робота студентів велась незалежно. За умовами освітньої платформи, студенти мали запропонувати творчі інтерпретації брифів. Зокрема студенти мали запропонувати візуальні комунікації для проєктів «100 000 книжок для сільських бібліотек», «Книжкобус» та «Стажування».

«На курсі „Основи дизайну“ навчаються кілька сотень студентів. В контексті творчих завдань — це величезний обсяг творчої енергії. Ми дуже боялись згаяти її на щось абстрактне. На мою думку, дизайн-освіта має формувати не лише професійні навички, але й певну філософію. Для мене дизайн — це турбота, піклування, емпатія. І саме участь в соціальних ініціативах в межах навчальних форматів допомагає донести цю ідею якнайліпше. Тож ми щасливі, що наші студенти допомогли зробити добру справу», — зазначає автор проєкту Анатолій Попель.

Всього в межах курсу було створено 91 роботу для соціальних ініціатив. Спільно з експертами проєкту представники соціальних ініціатив обрали 4, що будуть реально втілені в життя. 

Причому команда Креативної Практики радіє, що соціальні ініціативи в деяких випадках обрали саме найсміливіші інтерпретації брифів, а не ті, що можна умовно назвати «обережними».

Наприклад, для проєкту «100 000 книжок для сільських бібліотек», «Фундація Дарини Жолдак» обрала ідею з дивакуватими створіннями, що живуть в уяві читачів та в книжкових світах.

Цікаво, що серед фіналістів є роботи дизайнерів з різних міст України: Алла Іванова (Київ), Іван Громов (Одеса), Світлана Мазуренко (Львів), Віта Шелупіна (Суми).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео