11 Ноя 2019, 14:12

Для громадського об’єднання Народ України створили динамічне лого

Національна маркетингова агенція Brain Tank створила візуальну екосистему для суспільної організації нової формації, громадського об’єднання Народ України, де повністю відсутня статика — вона виключно динамічна, що зображає глибинну вібруючу ідеологію організації. 

Дві команди виразили через графіку власне бачення самоідентичності та доклали зусиль, щоб відтворити своє світосприйняття в лаконічній формі.
У фундамент символізму покладена думка про те, що кожен із нас є частиною Рідної Країни. Як кожна країна має унікальну прикордонну лінію, так і кожен із нас має власний неповторний обрис обличчя. Без сумнівів, ми різні, але маємо пам’ятати, що створюємо автентичний візерунок на нитці життя. Кожна наша дія відображається на цій лінії, створюючи об’єм. Та якщо ми зупинимося, ця лінія стане рівною, об’єм спаде, зімкнувши простір, під яким і відбувається буття нашої ідентичності.
Уся візуальна мова збудована навколо рушійних сакральних знаків, які завжди відтворюються в русі, демонструючи постійні дії, мрії, думки, які не покидають наші голови, намагаючись не втратити власну ідентичність. 

У планах команди створення дигітальної платформи, яка інтегрує цифрове представлення кожного з нас у корисну модель, юридично-аргументованої програми громадської організації. Саме там, з кожним активним користувачем-громадянином, кількість образів в логотипі буде зростати та, кожен матиме змогу винайти власний профіль в загальній композиції, тому що кожен окремо і є суспільство в цілому.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео