24 Апр 2019, 15:10

Директором департаменту маркетингу бізнес-сегмента ПАТ «Укртелеком» призначено Ігоря Гуменюка

Ігор має п’ятнадцятирічний управлінський досвід у галузях телекомунікацій та логістики. Успішно керував національними структурами продажів і обслуговування клієнтів, функціями продуктового маркетингу та розвитку бізнесу.

До команди Укртелекому Ігор долучився у 2014 році і обійняв  посаду директора департаменту обслуговування споживачів бізнес-сегмента. За час роботи він  реалізував проекти з обслуговування в усіх каналах корпоративного сегменту, скорочення термінів усунення пошкоджень для абонентів, підвищення ефективності бізнес-процесів і системи утримання абонентів, оптимізації операційних витрат та низку трансформаційних проектів, включаючи виведення з ринку неактуальних послуг.

На новій посаді Ігор займатиметься розвитком і впровадженням нових сервісів, що базуються на оптичних технологіях інтернет-доступу, та розширювати базу їх користувачів.

«Стале зростання доходів від інтернет-послуг у бізнес- сегменті Укртелекома зумовлено, перш за все, глибоким аналізом потреб саме бізнес-клієнтів та ефективним спрямуванням інфраструктурних ресурсів компанії на їх задоволення. Ігор Гуменюк буде й надалі розвивати сучасні сервіси компанії для корпоративних споживачів. Серед інших пріоритетів: розширення географії покриття оптичної мережі доступу до інтернету та впровадження додаткових послуг, що відповідають потребам клієнтів, зокрема, кіберзахист бізнесу від DDoS-атак, послуг передачі даних, надання ліцензійного відео-контенту для бізнесу – «Бізнес ТБ» та хмарні рішення для установ будь-якого розміру», — прокоментував призначення Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту ПАТ «Укртелеком»

До роботи в Укртелекомі Ігор Гуменюк працював на керівних посадах у ПрАТ «Київстар», ПАТ «Укрпошта», ТОВ «Воля Кабель». 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео