24 Дек 2020, 11:25

Директор 1+1 Digital та Інновації Анна Ткаченко залишає 1+1 media

Група 1+1 media повідомила про кадрові зміни у компанії. Анна Ткаченко, директор 1+1 Digital та Інновації, прийняла рішення припинити співпрацю з 1+1 media і 30 грудня 2020 року залишає компанію.  Анна приєдналась до команди регіональних телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE і на новій посаді очолить діджитал-напрямок холдингу.

«Аню Ткаченко з 1+1 media пов’язує 10 років плідної та надихаючої роботи – спершу в HR-департаменті, а згодом – на позиції директора Digital-департаменту та члена правління. За цей час відбулося чимало крутих та позитивних подій у обох напрямках, які змінювали та змінюють компанію на краще. Впевнений, що результати роботи, які Аня залишає по собі, будуть відгукуватись ще дуже довго. Навіть не сумніваюсь, що наші шляхи ще перетнуться неодноразово. Дякую та щиро бажаю нових драйвових перемог!»
Ярослав Пахольчук
генеральний директор 1+1 media

Команда 1+1 Digital продовжить роботу в рамках вже затвердженої стратегії та задач на 2021, а функції керівника бізнес-одиниці 1+1 Digital та Інновації тимчасово виконуватиме безпосередньо генеральний директор 1+1 media Ярослав Пахольчук. 

«За 10 років на «плюсах» я кардинально змінилася та виросла. Першочергово тому, що це була не просто захоплива професійна пригода, а унікальна подорож з особливими людьми, які надихають та вражають, у яких завжди є чому повчитися. Вдячна за різноплановий досвід, за можливість створювати та запускати найкрутіші проєкти, за виклики, адреналін і можливість ризикувати. Ми з командою змогли довести індустрії, що Digital – це не просто SMM, сайти та коди, це дуже потужний інструмент, без якого сьогодні неможливо уявити мультимедійну компанію. Впевнена, що у проєктів, якими я керувала, велике майбутнє, а команда 1+1 Digital зможе проявити себе ще яскравіше. Це дуже непросте рішення для мене, проте настав час рухатися далі. It is the time
Анна Ткаченко

Свою кар’єру в 1+1 media Анна Ткаченко розпочала в липні 2010 року. До жовтня 2016 року обіймала посаду директора з персоналу Групи компаній 1+1 media. Серед здобутків Анни та її команди – комплексна розбудова бренду роботодавця, системна робота з корпоративною культурою, неодноразові перемоги в премії HR-бренд.

У жовтні 2016 року Анну Ткаченко призначено директором зі стратегії і розвитку Групи та Директором напряму Digital (нині – департамент 1+1 Digital та Інновації). З 19 серпня 2019 року входила до складу членів Правління 1+1 media.

У 2017 році Анна керувала перезапуском VOD-платформи OVVA.tv і об’єднанням відеоконтенту Групи в інтернеті під єдиним брендом 1+1 video. За її управління командою 1+1 Digital був розроблений сервіс SUDUM, який допомагає блокувати піратський контент в Інтернеті. За керівництва Анни YouTube-канали 1+1 media зібрали рекордну кількість нагород від відеохостингу: 3 золоті та 10 срібних кнопок. A проєкт FootballHub має наразі понад 400 тис. підписників. Також команда Анни влітку цього року успішно перезапустила у діджиталі телевізійний бренд «ПроФутбол».

У лютому 2020 року 1+1 Digital презентували документальну стрічку про українського дизайнера Андре Тана, головним продюсером якої була Анна Ткаченко. 25 листопада 2020 року на 1+1 video відбулася прем’єра першого в Україні digital only серіалу «Секс, Інста, ЗНО», де Анна також виступила у ролі головного продюсера.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео