25 Сен 2020, 17:58

Діджітал захід Hybridization: Corporation Next підготує компанії до економіки майбутнього

Microsoft збирає лідерів галузі з Центральної та Східної Європи на унікальному діджитал івенті Hybridization: Corporation Next, який пройде 30 вересня з 10:00 до 13:00. Вони візьмуть участь у «Дуелі думки», щоб обговорити ключові тенденції та теми бізнесу. Відвідати захід може будь-хто, хто хоче дізнатися про економічні умови та вимоги майбутнього.

2020 рік запам’ятається як рік несподіваних змін. Ці зміни трансформували тенденції, що існували та породили нові великі тренди, що створюють нове бізнес-середовище і завдання, з якими необхідно справлятися керівникам компаній. Сьогодні тривалість життя бізнесу становить 15 років, але з кожним роком вона скорочується. Ось чому нова економіка вимагає нових управлінських навичок, які зроблять компанії більш стійкими та адаптивними до змін. Hybridization: Corporation Next торкнеться всіх цих тем, щоб запропонувати цікаві ідеї, що дозволять компаніям планувати своє майбутнє.

На заході будуть порушені шість тем:

1. Дистанційна робота проти соціального капіталу;

2. Багатоканальність: диференціація;

3. Адаптація та управління змінами;

4. Навички та електронне навчання;

5. Гейміфікація;

6. Виробництво — 3D-друк;

7. Робототехніка і досвід цифрових та віддалених продажів.

На івенті лідери індустрії з Центральної та Східної Європи в рамках «Дуелей думки» обміняються думками, а глядачі зможуть прокоментувати їх виступи та поділитися своїми враженнями у кімнаті питань та відповідей. Деякі відеоролики також будуть доступні для перегляду після заходу. Серед спікерів — лідери компаній з Болгарії, Хорватії, Грузії, Угорщини, Латвії, Словенії та України. Список усіх промовців доступний за посиланням.

Захід відкритий для всіх, хто хоче присвятити час стратегічним роздумам та дізнатися, як лідери галузі переглядають свої стратегії та розв’язують задачі. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео