08 Июл 2019, 14:57

Держава у смартфоні: на сайті ВР запустили тестування онлайн-приймальні народного депутата

Новообраний Президент України Володимир Зеленський неодноразово заявляв, що мріє про перенесення держави в смартфон. Але Народний депутат України Олексій Мушак та команда Seventeam Agency його фактично випередили, запустивши до тестування сервіс Онлайн-приймальні на сайті Верховної Ради. 

 З появою такого сервісу кожен виборець зможе познайомитись з діяльністю свого обранця, статистикою його відвідувань засідань Ради і законотворчою діяльністю, а також взяти участь в обговоренні ініціатив і законопроектів, запропонувати власні і просто написати листа своєму нардепу для вирішення питань, що його турбують.

Партнером з реалізації сервісу виступила команда київської діджитал-агенції Seventeam Agency. Проект реалізували на волонтерських засадах, адже команда агенції розділяє цінності ініціаторів і вірить, що саме впровадження інновацій дозволить Україні побороти корупцію і увійти в число успішних, технологічних держав. 

«Володимир Зеленський обіцяв перевести всі державні сервіси у смартфон. Це хороша ініціатива. І вона органічно накладається на купівлю українцями 5,5 млн смартфонів в 2018 році. Але поки перші особи обіцяють діджиталізацію — ми вже її робимо. Якщо команді Президента будуть цікаві наші доробки — ми разом з партнерами готові ділитися нашими напрацюваннями. Взамін з радістю ознайомимося з планами по реалізації їх ідей», — коментує Олексій Мушак. 

Наразі сервіс працює на сторінці профілю Олексія Мушака в тестовому режимі. Тестування функціоналу триватиме до 15 липня. Перевірити роботу сервісу запрошують всіх українців. Інформацію про баги, побажання та коментарі розробники закликають відправляти на електронну адресу: [email protected]  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео