16 Апр 2009, 08:32

Депутати вимагають створити комісію по «Інтеру»

Блок Юлії Тимошенко вимагає розглянути в четвер питання створення тимчасової слідчої комісії по телеканалу "Інтер"

Депутати вимагають створити комісію по «Інтеру»

Блок Юлії Тимошенко вимагає розглянути в четвер питання створення тимчасової слідчої комісії по телеканалу "Інтер", повідомляє "Українська правда" . Про це в четвер в парламенті заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Є нові обставини, пов’язані із зміною форми власності і власника каналу, інші речі, які вимагають обов’язкового нашого реагування і контролю… Ми наполягаємо сьогодні в залі поставити на голосування створення ТСК, щоб розібратися в цій ситуації", — зазначив Кириленко. "Ми просимо, щоб це питання було поставлено на голосування про включення до порядку денного", — додав він.

Водночас голова регламентного комітету Олександр Єфремов зазначив, що його комітет розглядав документи щодо створення цієї комісії і повернув їх на доопрацювання. Він також наголосив, що важливіше в четвер розглянути питання про державні закупівлі.

В свою чергу спікер парламенту Володимир Литвин запропонував розглянути питання створення ТСК по телеканалу "Інтер" в четвер о 12 годині на погоджувальній раді.

Як відомо, БЮТ заявляє що акти куплі-продажу телеканалу Інтер були оформлені незаконно. Також МВС планує просити Генпрокуратуру порушити кримінальну справу в зв'язку з підробкою документів при передачі права власності на телеканал "Інтер".

Расскажите друзьям про новость

Новое видео