17 Мар 2008, 12:20

Черговий етап реструктуризації IMG

Черговий етап реструктуризації IMG

Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ «Український медіа-проект» придбати частку у понад 50% в уставному фонді компаній «Стиль-С Регіони» і «Хай Лайн Медіа», які належать до групи «Інтер». Таким чином, в U.A. Inter Media Group триває процес реструктуризації.
 
«Стиль-С Регіони» – сейлз-хаус, що продає регіональний рекламний час на телеканалах «Інтер» та «Інтер+». Входить у групу компаній «Стиль-С», контрольний пакет акцій якої належить АТЗТ «Українська незалежна телевізійна корпорація» (телеканал «Інтер»). Агенція «Хай Лайн Медіа» створена у 2006 році на базі комерційної служби телеканалу «Інтер». Вона спеціалізується на продажі спонсорських можливостей і product placement на каналах групи.
 
У свою чергу ТОВ «Український медіа-проект» є власником 61% АТЗТ «Українська незалежна ТБ-корпорація» (телеканал «Інтер»), 90% ТОВ «Кіно-ТБ» (телеканал «Ентер Фільм»), 90% ТОВ «Музика-ТБ» (телеканал «Ентер Музика»), 100% «Інтервідео-Київ» (телеканал К2) і 99,76% «Київтелемонтаж» (телеканал К1). Засновник ТОВ «Український медіа-проект» – Валерій Хорошковський.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео