17 Апр 2008, 07:08

Чергові зміни в закон «Про рекламу» відхилено

Профільний комітет ВР відхилив законопроекти щодо зовнішьої реклами і зміни, що мали запобігти рекламі проституції

Чергові зміни в закон «Про рекламу» відхилено

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації рекомендував ВР відхилити законопроект № 2161 «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо розміщення зовнішньої реклами вздовж вулиць і автомобільних доріг), внесений народним депутатом Андрієм Шкілем (БЮТ).
 
Головне науково-експертне управління Верховної Ради вважає це питання вже частково врегульованим, і рекомендує, вирішуючи питання щодо забезпечення безпеки руху, враховувати досвід європейських країн, де реклама або взагалі не встановлюється вздовж автошляхів і вулиць, або розміщується на певній відстані від них.
 
Комітет також відхилив законопроект , № 2049 «Про внесення змін до ЗУ «Про рекламу» (щодо запобігання реклами проституції), внесений народними депутатами Володимиром Бондаренком (БЮТ), Іваном Вернидубовим (Партія регіонів), Володимиром Стретовичем  («НУ-НС») і Віктором Уколовим (БЮТ). Члени комітету врахували висновок головного науково-експертного управління Верховної Ради, яке рекомендує направити цей законопроект на доопрацювання.
 
Відповідно до висновку, проект «потребує вдосконалення термінологічного апарату», а також пропонує приписи, які неможливо втілити на практиці – зокрема, з огляду на відсутність державних органів, уповноважених контролювати Інтернет, неможливо посилити контроль за рекламою, розміщеною в мережі Інтернет.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео