18 Мар 2020, 10:22

CASERS запустили онлайн-хакатон для збору ідей та проєктів, які можуть допомогти подолати кризу

Online платформа для вирішення кейсових завдань CASERS проводить online hackathon «Fix the crisis» та запрошує усіх охочих генерувати ідеї як подолати кризу. 

Головне завдання хакатону — запропонувати інноваційні рішення, які будуть корисними та допоможуть подолати кризові явища у державі, що з’явилися або з’являться під впливом розповсюдження коронавірусу та їхні наслідки. 

«Ми хочемо перевести паніку у конструктив та спрямувати страх та невизначеність у продуктивний пошук рішень. Ми впевнені у тому, що у нашій країні є нескінченна кількість розумних та сильних людей. Гайда об'єднуватись та разом протидіяти ситуації!» — організатор онлайн хакатону та виконавчий директор CASERS Євген Урсалов. 

Після реєстрації на хакатон на платформі CASERS учасників запрошують ділитися своїми ідеями у Facebook-події та долучатися до обговорення ідей інших учасників, щоб допомогти експертною думкою чи просто поглядом зі сторони покращити ідеї. Сформовані й вже детально описані рішення можна подавати на платформі до 14:00 21 березня.

Оцінювати ідеї буде експертна комісія, до якої входять  Керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування директорату інновацій та трансферу технологій МОН України Віталій Чернюк, заступник голови Фонду державного майна України Костянтин Кошеленко, Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, Президент Фонду Східної Європи Віктор Лях та інші.

Учасники можуть подавати свої ідеї за наступними напрямками: 

  • Інструменти допомоги державі та містам
  • Рішення, які допоможуть державі зараз або найближчим часом подолати вірус, паніку та спричинені ними проблеми. 
  • Поради бізнесу
  • Як зберегти фізичне та психологічне здоров’я працівників та клієнтів? Як перевести роботу в онлайн? Як компаніям своїми діями чи активами можна допомогти державі?
  • Інструменти для університетів і шкіл
  • Як налагодити процес дистанційного навчання? Як проводити контрольні та семінари, слідкувати за академічною доброчесністю?
  • Проєкти для зупинки та/або передбачення розповсюдження коронавірусу
  • Як можна виявляти хворих, відстежувати розповсюдження вірусу? Як визначити місця, де були контакти осіб з вірусом? Які міри повинні застосовуватись додатково?
  • Ідеї корисних флешмобів
  • Які корисні флешмоби можна запускати в інстаграмі, телеграмі, тік-тоці для мінімізації ризиків та зменшення паніки? 
  • Ідеї для зменшення паніки населення

Участь можуть брати студенти, викладачі, програмісти, маркетологи, економісти, юристи та всі, у кого є ідеї допомоги нашому суспільству в умовах кризи. 

Деталі участі у хакатоні за посиланням.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео