17 Дек 2020, 15:34

Благодійна акція «День піжам» зібрала пів мільйона гривень для «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні»

Цього дня піжама слугує символом, який має допомогти українцям ліпше усвідомити, що дітям у лікарнях потрібна підтримка. Саме тому щороку Фундація запрошує всіх одягнути піжаму на роботу чи в школу, щоб прилучитися до благодійної ініціативи й підтримати дітей, що проходять довготривале медичне лікування.

В Україні благодійна акція «День піжам» відбулася вдруге. На знак підтримки учасники публікували фотографії в піжамах з хештегом #деньпіжам і #вдягаюбопідтримую та робили благодійний внесок на сайті Фундації. Усі зібрані кошти після закінчення акції були скеровані на підтримку Сімейних Кімнат у державних дитячих лікарнях Україні. Тут батьки можуть перебувати поруч з дітьми, поки ті на лікуванні.

Цього року акцію підтримали 12 шкіл і дитячих гуртків по всій Україні й більш ніж 50 зірок і блогерів. Бізнес не залишився осторонь: понад 20 компаній-партнерів прилучилися до акції. Партнерами-організаторами стали виробники одягу: холдинг LPP SA (ТМ House, Reserved, Cropp), ТМ Garnamama, Tago і Robinzon. Упродовж усього листопада в цих магазинах можна було придбати головний символ акції, учасники переказували частину вартості кожної проданої піжами на рахунок Фундації. Також акцію підтримали компанії Watsons, ТМ «Чумак», robota.ua, Yakaboo, McDonald’s, Metro, Ergo, Ukrsibbank, Huhtamaki, мережа аптек «911», надавши благодійну підтримку. Компанії приєднувалися цілими командами: їхні працівники цього дня прийшли на роботу в піжамах. 88 фотографів з різних міст України переказали частину вартості кожної фотосесії, щоб підтримати акцію, і 43 кав’ярні продавали брендовані стаканчики з символікою акції.

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» висловлює подяку всім партнерам акції, а також усім небайдужим українцям, що приєдналися до всеукраїнської благодійної акції «День піжам». Завдяки вашій підтримці тисячі родин в Україні мають змогу бути поруч.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео