17 Апр 2020, 15:35

Bird in Flight разом з #StopCovidUA та фотографами збирають кошти на допомогу медпрацівникам

У суботу, 18 квітня, на Donate.Birdinflight.com відбудеться розпродаж робіт українських фотографів в рамках кампанії #лікарігерої. Усі отримані кошти буде направлено до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19 для закупівлі засобів індивідуального захисту для лікарів Івано-Франківська (місто — серед лідерів за кількістю інфікованих COVID-19, до того ж місцеві лікарі забезпечені гірше за інших).

Медпрацівники з усього світу потребують матеріальної допомоги. Розпродажі відбитків, в яких беруть участь фотографи з усього світу, вже зібрали €726 тисяч для лікарів у Бергамо та $370 тисяч для лікарні Нью-Йорка. Доброчинні акції підтримали Мартін Парр, Алек Скот, Джордж Джорджіу та багато інших відомих авторів.

В Україні ініційовану редакцією Bird in Flight кампанію «Фотографи — лікарям» підтримали 70 фотографів. Кожен автор надасть для продажу три відбитки однієї фотографії у розмірі 20 х 30 сантиметрів за ціною 1000 гривень за відбиток. Папір для друку — архівний Hahnemühle Photo Fiber 200 gsm. Розпродаж розпочнеться у суботу, 18 квітня, о 08:00 і закінчиться о 8:00 у неділю. Підписатися на оповіщення про старт продажу можна на сторінці Donate.Birdinflight.com.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео