30 Авг 2021, 13:38

«Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу

Відсортований поліетилен із ресторанів McDonald’s потрапляє на рециклінговий завод Polygreen. Там сировина проходить додаткове сортування, подрібнюється, очищується та піддається термічній обробці. Після чого перетворюється на маленькі гранули, з яких виробляють майбутні сміттєві пакети для McDonald’s. Такий процес дозволяє замкнути ланцюг переробки та надати нове життя використаним матеріалам. 

Зокрема, вже реалізована тестова партія об’ємом 3т, отримана від компанії McDonald’s. Загалом, потужності заводу Polygreen дозволяють переробляти до 860 т поліетилену щомісяця. 

Згідно рейтингу World Bank Україна входила числа країн з найбільшою кількістю сміття на одного громадянина. І це зовсім не ті призові місця, на яких хотілося б опинятись. 

В середньому кожен житель України викидає 250-300 кілограм твердих побутових відходів за рік. А це могло б стати сировиною для вторинної переробки. 

Для того, щоб зменшити кількість поліетилену на полігонах України та сприяти покращенню екологічної ситуації з’явився проект, який об’єднав міжнародні компанії з суттєво різних сфер діяльності.

«Ми розглядаємо рециклінг як важливий елемент сталого розвитку і нам дуже приємно співпрацювати з партнерами, які популяризують культуру сортування та переробки не лише в нашій країні, але й в усьому світі», — коментує Юрій Голянич,  Генеральний менеджер напрямку Household and Recycling корпорації «Біосфера». 

Компанія McDonald’s уже кілька років поспіль впроваджує рішення, що допомагають позитивно впливати на навколишнє середовище. Щомісяця з ресторанів партнери вивозять на переробку понад 120 тонн паперу, 10 тонн пластику й майже тонну пакувань Tetra Pak. Також більше 3 т відходів — це плівка, яка відтепер використовується повторно з метою зменшення негативного впливу на довкілля.   

Расскажите друзьям про новость

Новое видео