06 Дек 2017, 11:49

Best Marketing Practices оголосила програму конференції.

13 грудня у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбудеться конференція Best Marketing Practices в рамках премії Effie Awards Ukraine 2017. Програма включить в себе понад 30 найефективніших кейсів-фіналістів Effie Awards Ukraine 2017, сповнених нестандартними рішеннями, від провідних фахівців рекламно-комунікаційного ринку України. Реєстрація відкрита до 8 грудня. 

На конференції у вас буде можливість дізнатися від фіналістів премії Effie Awards Ukraine 2017 – агентств у парі з рекламодавцями – про те, що ж зробити, аби втілити ідею на початковому етапі в ефективний та успішний кейс, як знайти ключовий інсайт, підняти рівень цінності категорії, зміцнити лідерські позиції на ринку, цільно та структуровано побудувати бренд через нетипові канали, розробити малобюджетні ефективні кампанії та досягти результату та суспільний резонанс.

Серед спікерів маркетинг-команди компаній: Олейна, Торчин, Lay’s, Мівіна, Maybelline New York, Synevo, Huggies, Планета Кіно, Somersby, АCTICA, Мartini, 1+1 Media, METRO Cash & Carry Ukraine, Kredobank, Боботик, Pit Вull, Rozetka.ua, Comfy, Beer Point, Winner Group Ukraine, Sandora та багато інших.

Зареєструватись на конференцію можна на сайті effie.org.ua. Ввечері 13 грудня відбудеться також Церемонія нагородження Effie Gala, на яку можна придбати квиток, окремо від квитка на Best Marketing Practices.  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео